Program TV
|
Horoscop 2024
|
Anvelope iarna
|
Filme actiune
|
Filme comedie
|
Filme romanesti
|
Filme indiene
|
Filme 2024
|
Filme noi
|
Spalatorie covoare Bucuresti
in programul TV
Vezi programul TV:
J
azi V
S
D
L
Ma
Mi
29.03.2024
, 15:51
Prima pagina
>
Program TV
Programe TV favorite:
PRO TV
|
Antena 1
|
TVR 1
Program TV: Miercuri, 29.01.2020
|
TVR Moldova
Alege un program TV
----------
24 Mix Teleshop
24 Mix Teleshop HD
360TuneBox
3sat
A7TV
Acasa
Acasa Gold
Acasa Gold HD
Acasa HD
Agro TV
Al Jazeera
Aleph Business HD
Aleph News
Alfa Omega TV
AMC
AMC HD
Animal Planet
Animal Planet HD
Antena 1
Antena 1 HD
Antena 3 CNN
Antena 3 CNN HD
Antena International
Antena International HD
Antena Stars
Antena Stars HD
Arcadia World TV
ARD
arte
auto motor und sport channel
auto motor und sport channel HD
AXN
AXN Black
AXN HD
AXN Spin
AXN White
B1 TV
B1 TV HD
BabyTV
Balkanika TV
BBC Earth
BBC Earth HD
BBC First
BBC News
BBC World News HD
Bloomberg
Blue Hustler
Bollywood Clasic
Bollywood FILM
Bollywood HD
Bollywood TV
Brazzers TV Europe
Canal 33
Cartoon Network
Cartoonito
CBS Reality
CGTN
Cinemaraton
CineMAX
Cinemax 2
Cinemax 2 HD
Cinemax HD
Cinethronix
Club MTV
CNN
CNN HD
Comedy Central
Comedy Central HD
Cool TV
Credo TV
Crime + Investigation
Da Vinci
Deutsche Welle
Digi 24
Digi 24 HD
Digi 4K
Digi Animal World
Digi Animal World HD
Digi Life
Digi Life HD
Digi Sport 1
Digi Sport 1 HD
Digi Sport 2
Digi Sport 2 HD
Digi Sport 3
Digi Sport 3 HD
Digi Sport 4
Digi Sport 4 HD
Digi World
Digi World HD
Disco Mix
Discovery Channel
Disney Channel
Disney Junior
Diva
DocuBox HD
Dorcel TV
Duck TV
Duck TV HD
Duna
Duna HD
Duna World HD
E! Entertainment
E! Entertainment HD
EMI TV
EMI TV HD
Epic Drama
Erdely TV
Erox HD
Eroxxx HD
Etno TV
Etno TV HD
Euronews
Euronews Romania
Euronews Romania HD
Eurosport 1
Eurosport 1 HD
Eurosport 2
Eurosport 2 HD
Eurosport 4K
Exploris TV
Extreme Sports
Fashion Box HD
Fashion TV
Fashion TV HD
Fast & FunBox HD
Favorit
Fight Box HD
Film +
Film Now
Film Now HD
Film4
Filmbox
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
Filmbox Premium
Filmbox Stars
FILMCAFE
Food Network
Food Network HD
France 2
France 24
France 24 En
France 3
France 5
Fuel TV HD
FunBox UHD
Galaxy4
Gametoon HD
GINX Esports TV
H!T Music Channel
Happy Channel
Happy Channel HD
HBO
HBO 2
HBO 2 HD
HBO 3
HBO 3 HD
HBO HD
HGTV HD
History
History HD
Hustler HD
Hustler TV
ID Investigation Discovery
ID Investigation Discovery HD
Inedit TV
Jimjam
Job TV
Kabel 1
Kanal D
Kanal D HD
Kanal D2
Kanal D2 HD
Kapital TV
KIKA
Kiss TV
Litoral TV
Love Nature
LUXE TV
M1
M2
M4 Sport
M4 Sport HD
M5 HD
Magic TV
Magic TV HD
Mediaset Italia
Medika TV
Metropola TV
Metropola TV HD
Mezzo
Mezzo Live HD
MiniMax
Minimax HU
Moldova TV
Mooz Dance
Mooz Dance HD
Mooz HD
Mooz Hits
Mooz Ro
Motorvision HD
MTV 00s
MTV 80s
MTV 90s
MTV Europe
MTV Hits
MTV Live HD
Museum HD
Music Channel
Muzsika TV
MyZen HD
N-TV
Nasul TV
Nat Geo People
Nat Geo People HD
National 24 Plus
National Geographic
National Geographic HD
National Geographic Wild
National Geographic Wild HD
National TV
Nautical Channel
Nick Jr
Nickelodeon
Nickelodeon HD
Nicktoons
Orange Sport 1 HD
Orange Sport 2 HD
Orange Sport 3 HD
Orange Sport 4 HD
Orizont TV
Party Mix
Party Mix HD
Penthouse Gold
PHOENIX
Playboy TV
Prima 4k
Prima News
Prima Sport 1
Prima Sport 1 HD
Prima Sport 2
Prima Sport 2 HD
Prima Sport 3
Prima Sport 3 HD
Prima Sport 4
Prima Sport 4 HD
Prima Sport 5
Prima Sport 5 HD
Prima TV
Prima TV HD
Private TV
Pro 7
PRO Arena
PRO Arena HD
Pro Cinema
Pro Cinema HD
PRO TV
PRO TV HD
PRO TV INTERNATIONAL
Profit News TV
Publika
Rai 1
Rai 2
Rai 3
Rapsodia TV
Realitatea plus
Redlight HD
Rock TV
Rock TV HD
România TV
RT HD
RTL
RTL Gold
RTL HÁROM
RTL HU
RTL KETTŐ
RTL Nitro
RTL ZWEI
Sat 1
Sens TV
Shop ON TV HD
Sixx
Smart TV HD
Sorozat+
Speranta TV
Sport Extra
Sport Extra HD
Stingray Classica
Stingray Djazz
Stingray iConcerts HD
Story4
Super RTL
SUPER TV2
SuperOne HD
Taraf TV
Taraf TV HD
TeenNick
Telestar 1
The Fishing & Hunting Channel
The Fishing & Hunting Channel HD
Timeless Dizi Channel HD
TLC
Trace Caribbean
Trace Sport Stars HD
Trace Urban HD
TraLaLa
Travel Channel
Travel Channel HD
Travel Mix
Trinitas TV
Trinitas TV HD
TV City HD
TV Paprika
TV Paprika HU
TV Sud Est
TV1000
TV1000 Russian Kino
TV2
TV2 HD
TV4
TV5 Monde Europe
TVE Internacional
TVR 1
TVR 1 HD
TVR 2
TVR 2 HD
TVR 3
TVR Cluj
TVR Craiova
TVR Cultural
TVR Folclor
TVR Iași
TVR Info
TVR International
TVR Moldova
TVR Tărgu Mureș
TVR Timișoara
UTV
UTV HD
Valea Prahovei TV
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VOX
VTV
Warner TV
Warner TV HD
Welt
ZDF
ZDF info
ZDF neo
ZU TV
ZU TV HD
Alege un gen
----------
Desene animate
Diverse
Erotic
Film
Muzică
Sport
Ştiinte
Ştiri
Talk Show
Telenovele
Acum la TV
Afiseaza programul de astazi
Adauga in favorite pe pozitia:
1
2
3
07:00
Drumul lui Leşe
(Redifuzare) * Drumul lui Leşe este un program în care se îmbină armonios dezbaterea, monologul şi actul artistic ancorat în realitatea autohtonă şi universală. Este o emisiune croită în jurul unui personaj carismatic, care debordează de vitalitate şi care reuşeşte să transmită publicului mesaje clare, făcându-l, în acelaşi timp, cu umorul specific, să gândească şi să se redescopere.Moderator Grigore LeşeRedactori Sorina Soare, Sandrino GavriloaiaProducător Sînziana MiloşoiuRealizator Grigore Leşe
07:50
Diasporadar
Producator Diana Gheorghiu
08:00
Mic dejun cu un campion
(Redifuzare) Amfitrion Daniela Zeca BuzuraProducător Ileana Ploscaru Panait
08:50
Discover Romania
Silvia PopoviciProducător Cecilia Melinescu
09:00
Politică şi delicateţuri cu Mircea Dinescu
(Redifuzare)Jurnalist Iulia Ioaniţoaia Producător Dan Manoliu
09:50
Discover Romnia
* George Motoi-Un grădinar cu sâmănţă de suflet in buzunarProducator Cecilia Melinescu
10:00
Obiectiv comun
Talk show realizat în direct, în studioul din Chişinău, în care sunt abordate subiecte sociale şi culturale din Republica Moldova, perspectivele europene, experienţa României, realităţi comunitare şi proiecte culturale de pe ambele maluri ale Prutului.Moderator Elena Gutu Producători: Marina Afanas, Elena Gutu
11:00
Natură şi aventură
Realizatori Dan Păvăloiu, Dan Curean şi Radu Puşcaş(TVR Cluj-Napoca)
11:30
Un doctor pentru dumneavoastră
Moderatori: Ana Maria Ghiur Jurnalist tv Delia Logofătu Realizator tv Cristina Anton Producător tv Monica Ancuța
13:00
Telejurnal Moldova
Prezentator Victoria ColeşnicTransmisiune directă
13:30
Romnia n bucate
TVR TimisoaraO nouă emisiune pentru pasionaţii bucătăriei tradiţionale: „România... în bucate!”. De luni până vineri, de la ora 17.00, telespectatorii sunt invitaţi să însoţească reporterii TVR în diverse locuri din România şi să afle secretele mâncărurilor specifice zonei respective.Jurnalist: Cătălin Blebea Producător: Cristina Murgu
14:00
Telejurnal
(inregistrat) * Sport(inregistrat)Prezinta Alina StancuTranslator mimico-gestual Laura IoanaACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ SI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZTransmisiune directă
14:55
Vorbeşte corect!
(Redifuzare )Să acordăm atenţie măcar 5 minute pe zi, limbii române!Limba folosită în mass-media ne influenţează fără să vrem. În fiecare luni, Ruxandra Gheorghe Negrea ia “pulsul străzii”.Jurnalist Iulia Ioaniţoaia. Producători si realizatori: Radu Dănilă, Cristina Dănilă
15:00
Cantec şi poveste
* Studioul teritorial IaşiProducator Carmen Olaru
15:55
Diasporadar
Producator Diana Gheorghiu
16:00
Destine ca-n filme
Prezintă: Iuliana Marciuc Producător: Iuliana MarciucRealizator: Silvia Ionescu
16:50
Discover Romania
Silvia PopoviciProducător Cecilia Melinescu
17:00
Obiectiv comun
Talk show realizat în direct, în studioul din Chişinău, în care sunt abordate subiecte sociale şi culturale din Republica Moldova, perspectivele europene, experienţa României, realităţi comunitare şi proiecte culturale de pe ambele maluri ale Prutului.Moderator Elena Gutu Producători: Marina Afanas, Elena GutuTransmisiune directa
18:00
Telejurnal Moldova
Prezentator Stela Danila Translator mimico gestual * ACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ ŞI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZTransmisiune directă
19:00
Punctul pe AZi
Talk show realizat în direct, la Chişinău în care sunt analizate principalele evenimente politice, economice şi sociale ale zilei, în context local, regional şi european.Moderator Ileana Pirgaru şi Vasile MunteanProducător Zina CerchezTransmisiune directă
19:55
Vorbeşte corect!
(Redifuzare )Jurnalist Iulia Ioaniţoaia. Producători si realizatori: Radu Dănilă, Cristina Dănilă
20:00
Telejurnal
* Ştiri+ * Tema zileiPrezintă Radu Andrei TudorProducători: Violeta Iorgulescu, Anamaria PanaitTransmisiune directă * Meteo (Montaj ) * Sport (Montaj)
21:00
Romnia 9
* Moderator Ionuţ CristacheInvitat Cristian Presură, fizicianJurnalist Oana CucuruzeanuProducător Livia Şerban Iancu
21:50
Cştigă Romnia!
.Redifuzare * Singurul show-concurs tv de cultură generală din România, despre România.Prezinta Virgil IanţuRegia artistică Larry Maronesse Producător Diana PascalO producţie Zucchero Media şi TVR2
22:40
Cştigă Romnia!
.Redifuzare * Singurul show-concurs tv de cultură generală din România, despre România.Prezinta Virgil IanţuRegia artistică Larry Maronesse Producător Diana PascalO producţie Zucchero Media şi TVR2
23:30
Handbal feminin
* Liga Florilor-Etapa a 15-aSC Gloria Buzau-CSM Bucuresti ProducătorInregistrare TVR1 ora 18,30
01:00
Cantec şi poveste
* Studioul teritorial IaşiProducator Carmen Olaru
01:55
Diasporadar
Producator Diana Gheorghiu
02:00
Natură şi aventură
Studioul teritorial ClujProducator Dan Pavaloiu
02:30
Un doctor pentru dumneavoastră
Producător tv Monica Ancuța
04:00
Obiectiv comun
Moderator Elena Guţu Producători: Marina Afanas, Elena Guţu
05:00
Telejurnal Moldova
Translator mimico gestual * ACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ ŞI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZ
06:00
Punctul pe AZi
Moderator Vasile MunteanuProducător Zina Cerchez
06:55
Imnul Romniei
Copyright 2004 - 2024 iMedia. Toate drepturile rezervate.