Program TV
|
Horoscop 2024
|
Anvelope iarna
|
Filme actiune
|
Filme comedie
|
Filme romanesti
|
Filme indiene
|
Filme 2024
|
Filme noi
|
Spalatorie covoare Bucuresti
in programul TV
Vezi programul TV:
J
azi V
S
D
L
Ma
Mi
29.03.2024
, 10:44
Prima pagina
>
Program TV
Programe TV favorite:
PRO TV
|
Antena 1
|
TVR 1
Program TV: Vineri, 07.10.2022
|
TVR 1
Alege un program TV
----------
24 Mix Teleshop
24 Mix Teleshop HD
360TuneBox
3sat
A7TV
Acasa
Acasa Gold
Acasa Gold HD
Acasa HD
Agro TV
Al Jazeera
Aleph Business HD
Aleph News
Alfa Omega TV
AMC
AMC HD
Animal Planet
Animal Planet HD
Antena 1
Antena 1 HD
Antena 3 CNN
Antena 3 CNN HD
Antena International
Antena International HD
Antena Stars
Antena Stars HD
Arcadia World TV
ARD
arte
auto motor und sport channel
auto motor und sport channel HD
AXN
AXN Black
AXN HD
AXN Spin
AXN White
B1 TV
B1 TV HD
BabyTV
Balkanika TV
BBC Earth
BBC Earth HD
BBC First
BBC News
BBC World News HD
Bloomberg
Blue Hustler
Bollywood Clasic
Bollywood FILM
Bollywood HD
Bollywood TV
Brazzers TV Europe
Canal 33
Cartoon Network
Cartoonito
CBS Reality
CGTN
Cinemaraton
CineMAX
Cinemax 2
Cinemax 2 HD
Cinemax HD
Cinethronix
Club MTV
CNN
CNN HD
Comedy Central
Comedy Central HD
Cool TV
Credo TV
Crime + Investigation
Da Vinci
Deutsche Welle
Digi 24
Digi 24 HD
Digi 4K
Digi Animal World
Digi Animal World HD
Digi Life
Digi Life HD
Digi Sport 1
Digi Sport 1 HD
Digi Sport 2
Digi Sport 2 HD
Digi Sport 3
Digi Sport 3 HD
Digi Sport 4
Digi Sport 4 HD
Digi World
Digi World HD
Disco Mix
Discovery Channel
Disney Channel
Disney Junior
Diva
DocuBox HD
Dorcel TV
Duck TV
Duck TV HD
Duna
Duna HD
Duna World HD
E! Entertainment
E! Entertainment HD
EMI TV
EMI TV HD
Epic Drama
Erdely TV
Erox HD
Eroxxx HD
Etno TV
Etno TV HD
Euronews
Euronews Romania
Euronews Romania HD
Eurosport 1
Eurosport 1 HD
Eurosport 2
Eurosport 2 HD
Eurosport 4K
Exploris TV
Extreme Sports
Fashion Box HD
Fashion TV
Fashion TV HD
Fast & FunBox HD
Favorit
Fight Box HD
Film +
Film Now
Film Now HD
Film4
Filmbox
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
Filmbox Premium
Filmbox Stars
FILMCAFE
Food Network
Food Network HD
France 2
France 24
France 24 En
France 3
France 5
Fuel TV HD
FunBox UHD
Galaxy4
Gametoon HD
GINX Esports TV
H!T Music Channel
Happy Channel
Happy Channel HD
HBO
HBO 2
HBO 2 HD
HBO 3
HBO 3 HD
HBO HD
HGTV HD
History
History HD
Hustler HD
Hustler TV
ID Investigation Discovery
ID Investigation Discovery HD
Inedit TV
Jimjam
Job TV
Kabel 1
Kanal D
Kanal D HD
Kanal D2
Kanal D2 HD
Kapital TV
KIKA
Kiss TV
Litoral TV
Love Nature
LUXE TV
M1
M2
M4 Sport
M4 Sport HD
M5 HD
Magic TV
Magic TV HD
Mediaset Italia
Medika TV
Metropola TV
Metropola TV HD
Mezzo
Mezzo Live HD
MiniMax
Minimax HU
Moldova TV
Mooz Dance
Mooz Dance HD
Mooz HD
Mooz Hits
Mooz Ro
Motorvision HD
MTV 00s
MTV 80s
MTV 90s
MTV Europe
MTV Hits
MTV Live HD
Museum HD
Music Channel
Muzsika TV
MyZen HD
N-TV
Nasul TV
Nat Geo People
Nat Geo People HD
National 24 Plus
National Geographic
National Geographic HD
National Geographic Wild
National Geographic Wild HD
National TV
Nautical Channel
Nick Jr
Nickelodeon
Nickelodeon HD
Nicktoons
Orange Sport 1 HD
Orange Sport 2 HD
Orange Sport 3 HD
Orange Sport 4 HD
Orizont TV
Party Mix
Party Mix HD
Penthouse Gold
PHOENIX
Playboy TV
Prima 4k
Prima News
Prima Sport 1
Prima Sport 1 HD
Prima Sport 2
Prima Sport 2 HD
Prima Sport 3
Prima Sport 3 HD
Prima Sport 4
Prima Sport 4 HD
Prima Sport 5
Prima Sport 5 HD
Prima TV
Prima TV HD
Private TV
Pro 7
PRO Arena
PRO Arena HD
Pro Cinema
Pro Cinema HD
PRO TV
PRO TV HD
PRO TV INTERNATIONAL
Profit News TV
Publika
Rai 1
Rai 2
Rai 3
Rapsodia TV
Realitatea plus
Redlight HD
Rock TV
Rock TV HD
România TV
RT HD
RTL
RTL Gold
RTL HÁROM
RTL HU
RTL KETTŐ
RTL Nitro
RTL ZWEI
Sat 1
Sens TV
Shop ON TV HD
Sixx
Smart TV HD
Sorozat+
Speranta TV
Sport Extra
Sport Extra HD
Stingray Classica
Stingray Djazz
Stingray iConcerts HD
Story4
Super RTL
SUPER TV2
SuperOne HD
Taraf TV
Taraf TV HD
TeenNick
Telestar 1
The Fishing & Hunting Channel
The Fishing & Hunting Channel HD
Timeless Dizi Channel HD
TLC
Trace Caribbean
Trace Sport Stars HD
Trace Urban HD
TraLaLa
Travel Channel
Travel Channel HD
Travel Mix
Trinitas TV
Trinitas TV HD
TV City HD
TV Paprika
TV Paprika HU
TV Sud Est
TV1000
TV1000 Russian Kino
TV2
TV2 HD
TV4
TV5 Monde Europe
TVE Internacional
TVR 1
TVR 1 HD
TVR 2
TVR 2 HD
TVR 3
TVR Cluj
TVR Craiova
TVR Cultural
TVR Folclor
TVR Iași
TVR Info
TVR International
TVR Moldova
TVR Tărgu Mureș
TVR Timișoara
UTV
UTV HD
Valea Prahovei TV
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
VOX
VTV
Warner TV
Warner TV HD
Welt
ZDF
ZDF info
ZDF neo
ZU TV
ZU TV HD
Alege un gen
----------
Desene animate
Diverse
Erotic
Film
Muzică
Sport
Ştiinte
Ştiri
Talk Show
Telenovele
Acum la TV
Afiseaza programul de astazi
Adauga in favorite pe pozitia:
1
2
3
07:00
3 ceasuri bune
* Matinal * Ştiri * SportPrezintă Maria Smarandache şi Bogdan MuzgociProducător Raluca NeaguTransmisiune directă
09:45
Teleshopping
10:00
Exclusiv în România
(R)
Prezintă Cristian TabărăProducători: Cristina Madgearu, Marin Găbudean
10:55
Vorbeşte corect!
(R)
Jurnalist Iulia Ioaniţoaia Producători si realizatori: Radu Dănilă, Cristina Dănilă
11:00
Câştigă România!
(R)
Prezintă Virgil IanţuProducător Diana Pascal
12:00
Teleshopping
12:30
Parlamentul României
Prezintă Radu RădulescuProducator Ion Stavre
13:00
Omul şi timpul
(R)
Producator Rafael Udrişte
13:55
Vorbeşte corect!
(R)
Jurnalist Iulia Ioaniţoaia Producători si realizatori: Radu Dănilă, Cristina Dănilă
14:00
Telejurnal
* Ştiri * Sport * MeteoPrezintă: Loredana Iordache, Alina StancuTranslator mimico gestual Laura IoanaProducători: Codruţa Marinescu/Alina Pagu Mihai ACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ ŞI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZ
14:55
Vorbeşte corect!
* Jurnalist Iulia Ioaniţoaia Producători si realizatori: Radu Dănilă, Cristina Dănilă
15:00
Opre Roma
* Invitata Corina Păun-consiliera CNCR "Romano Kher" si difuzare documentarului De la “ura de sine” la stima de sine etnică realizat de CNCR.Editie realizata de Anamaria Tecuceanu BobeProducători: Anamaria Bobe Tecuceanu, Oana Roşca Creţulescu
15:55
EURO polis
Producător Nicoleta Epure
16:55
Mic portret de mari romance
(redifuzare)Producator Cornel Mihalache
17:00
Atelier de sănătate
* Realizator și moderator Smaranda Vornicu-ShalitProducător Florența Dăscălescu.înregistrare
17:55
Zi de zi
cu părintele Constantin Necula. Producător Victor Dochia
18:00
Gări de poveste
* Producator Rafael Udrişte
18:55
Ţară, ţară, cine eşti?
* Emisiunea pleacă de la ideea că România are o colecție impresionantă de probleme, dar și oameni care, cu perseverență și creativitate, reușesc să le găsească rezolvare. Programul se axează pe găsirea de soluții și-i aduce în fața în fața publicului pe cei care au reușit să depășească obstacolele și să schimbe în bine imaginea României.Jurnalişti: Otilia Găinar, Paula TăbârcăProducător Ioana MureşanTransmisiune directă
19:40
Sport
20:00
Telejurnal
* ŞtiriPrezintă Radu Andrei TudorProducători: Anamaria Panait / Diana AnghelTransmisiune directă
20:54
Meteo
21:00
Luna comanşilor
Cu: Steve Zahn, Val Kilmer, Karl Urban
22:55
Vorbeşte corect!
(R)
Jurnalist Iulia Ioaniţoaia Producători si realizatori: Radu Dănilă, Cristina Dănilă
23:00
Anchetele comisarului Antonescu
Chiar dacă statisticile arată că numărul spargerilor de locuinţe a scăzut uşor în ultimii ani, metodele folosite de infractori s-au perfecţionat din ce în ce mai mult iar poliţiştii au nevoie uneori de ani întregi până reuşesc să-i prindă. În lumea şpringarilor, aşa cum sunt denumiţi spărgătorii de locuinţe, ”meseria” se învaţă de obicei în cartier şi se perfecţionează la puşcărie, sau, cum spun ei, la ”facultate”.
00:00
Replay
Un talk show sportiv in care moderatorul Marian Olaianos si invitatul permanent, reputatul jurnalist sportiv, Marius Mitran vorbesc despre cele mai importante momente ale fotbalului romanesc.
01:00
Atelier de sănătate
(R)
Realizator și moderator Smaranda Vornicu-ShalitProducător Florența Dăscălescu.
01:55
Meteo
(R)
02:00
Litere de foc
(R)
(WRITING WITH FIRE, India, 2021) Realizatori: Rintu Thomas şi Sushmit Ghosh * Documentar. Redactor Cristina Crăciun Documentarul a fost recompensat cu 32 premii şi a primit 20 nominalizări. * 2021-Premiile Publicului şi Premiul Special al Juriului-Sundance Film Festival; * 2021-Premiul Publicului -Festivalul Internaţional de Film documentar din Amsterdam-IDFA; * 2021-Premiile Publicului şi Pentru cel mai bun film documentar de lungmetraj la Blackstar Film Festival; * 2021-Premiul canalului de documentare Al Jazeera-Festivalul Internaţional de Film documentar Aljazeera; * 2021-Premiul Fraţii Maysles-Festivalul Internaţional de Film din Belfast; * 2021-Premiul pentru cel mai bun film documentar-DocsMX: Festivalul Internaţional de film documentar din Mexico City; * 2021-Premiul pentru cel mai bun film documentar de lungmetraj-Nordic Docs; * 2021-Premiul Golden Gate pentru Cel mai bun film documentar de lungmetraj-Festivalul Internaţional de Film documentar din San Francisco; * 2022-Premiul Special al Juriului-GZDOC: Festivalul Internaţional de film documentar din Guangzhou; * 2022-Premiul Publicului-Millenium Film Festival; * 2022-Nominalizat la OSCAR-Premiile Academiei Americane de Film-pentru Cel mai bun documentar de lung-metraj;
03:35
M.A.I. aproape de tine
(R)
04:00
Sport
(R)
04:15
Telejurnal
(R)
ŞtiriProducători: Anamaria Panait / Diana Anghel
05:05
Replay
(R)
Moderator Marian Olaianos Producător Daniela Enăchescu
06:00
Teleshopping
06:55
Imnul României
Copyright 2004 - 2024 iMedia. Toate drepturile rezervate.